MatchBeta Twoim Partnerem
w rekrutacji Millenialsów.

MatchBeta to innowacyjny program społeczny, którego celem jest połączenie pracodawców z młodymi ludźmi dopiero wchodzącymi na rynek pracy.
Dzięki platformie zwiększasz szansę na zrekrutowanie dopasowanego, lojalnego i efektywnego pracownika!
Skontaktuj się z nami

Wsparcie
eb

Nie trać czasu na mozolne budowanie marki pracodawcy wśród Millenialsów. My już znamy ich potrzeby i mamy przetarte kanały komunikacji. Pomożemy Ci dotrzeć do nich efektywniej, jednocześnie budując pozytywny wizerunek Twojej firmy. Ty zaś zajmij się wyborem najlepszych pracowników spośród wszystkich zgłoszeń.

Dopasowany
Millennials

Zaufaj nauce, wykorzystaj w rekrutacji test MatchBeta. Pozyskasz aplikacje kandydatów, których predyspozycje będą dopasowane do stanowisk, na które rekrutujesz. Dzięki weryfikacji predyspozycji zawodowych kandydata zmniejszysz rotację, a młodej osobie pomożesz rozpocząć karierę na stanowisku, które da jej satysfakcję.

Działania
CSR

MatchBeta to nie tylko kolejny portal z ogłoszeniami o pracę, ale rozbudowany projekt społeczny. Jego uczestnicy mają realny wpływ na budowanie standardów rynku pracy. Pomagamy studentom i absolwentom poznać swoją predyspozycje, aby wybrać odpowiednią ścieżkę kariery dającą satysfakcję. Twój razem z nami nowoczesny i przyjazny rynek pracy.

Skontaktuj się z nami

Dodatkowe korzyści

Optymalizacja
budżetu

na rekrutację i działania EB

Redukcja nakładu
pracy

przy weryfikacji kandydatów

Ograniczenie
ryzyka

nieudanych rekrutacji