Karieroteka: Dziennikarstwo

Praca w Marketingu


Mark - to marka, ale marketing Grupy Agora to ludzie. Stanowią komplementarny zespół, który wyróżnia kreatywność, żywiołowość i otwarty umysł. Jeśli chcesz być częścią tego zespołu, pasjonują Cię kampanie marketingowe, dobrze odnajdujesz się w tworzeniu komunikacji marketingowej i wiesz, że praca w marketingu Grupy Agora będzie realizacją Twojej ścieżki kariery – klikaj, nie zwlekaj! Wejdź na kariera.agora.pl i sprawdź aktualne oferty pracy w marketingu.


Gazeta.pl to jedno z najważniejszych i najpopularniejszych miejsc w polskim internecie. 

Dostarcza internautom newsy z kraju i ze świata, publikowane w serwisach tematycznych, takich jak: Wiadomości, Sport.pl, Next (biznes i technologie), eDziecko.pl, Plotek.pl, Weekend, Kobieta, Kultura, Ugotuj.to, Quizy, Deser, Zdrowie czy Podróże. 

Gazeta.pl jest absolutnym numerem 1 w mediach społecznościowych w Polsce.
Publikuje m.in. najpopularniejsze na Facebooku formaty social video - informacyjny NOW, kulinarny Haps, urodowy Ach! oraz Myk! - z poradami DIY. 

Gazeta.pl jest liderem mobile na rynku polskich portali informacyjnych. Posiada takie aplikacje jak: Gazeta.pl LIVE, Sport.pl LIVE, Plotek.pl, Moja Ciąża, Moje Dziecko oraz od 2017r. grę mobilną Quiz & Go nagrodzą na Targach Mobile Trends. 

Portal Gazeta.pl powstał w 2001 r. i jest częścią Agory - jednej z największych spółek medialnych w Polsce.

Oferty pracy:

brak ofert

Oferty innych firm:

brak ofert