Karieroteka: Dziennikarstwo

Praca w Redakcji


Prawda - to życie pisze scenariusze. Fakt - ktoś musi je przełożyć na papier! Praca redaktora to prawdziwe wyzwanie. Sprostają mu tylko ci, których wyróżnia pomysłowość, zaangażowanie, dynamika pracy, zwinne pióro i giętki język. Jeśli lubisz konkrety, nie dajesz sobie mydlić oczu, jesteś uparty, wchodzisz oknem zaraz po wypchnięciu drzwiami, jesteś dociekliwy, masz głowę pełną tematów do opisania, najważniejsze są dla Ciebie jakość tekstów i wiarygodność informacji, a pisanie to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja – klikaj, nie zwlekaj! Praca w redakcji jednej z największych grup medialnych w Polsce czeka właśnie na Ciebie! 


Gazeta.pl to jedno z najważniejszych i najpopularniejszych miejsc w polskim internecie. 

Dostarcza internautom newsy z kraju i ze świata, publikowane w serwisach tematycznych, takich jak: Wiadomości, Sport.pl, Next (biznes i technologie), eDziecko.pl, Plotek.pl, Weekend, Kobieta, Kultura, Ugotuj.to, Quizy, Deser, Zdrowie czy Podróże. 

Gazeta.pl jest absolutnym numerem 1 w mediach społecznościowych w Polsce.
Publikuje m.in. najpopularniejsze na Facebooku formaty social video - informacyjny NOW, kulinarny Haps, urodowy Ach! oraz Myk! - z poradami DIY. 

Gazeta.pl jest liderem mobile na rynku polskich portali informacyjnych. Posiada takie aplikacje jak: Gazeta.pl LIVE, Sport.pl LIVE, Plotek.pl, Moja Ciąża, Moje Dziecko oraz od 2017r. grę mobilną Quiz & Go nagrodzą na Targach Mobile Trends. 

Portal Gazeta.pl powstał w 2001 r. i jest częścią Agory - jednej z największych spółek medialnych w Polsce.

Oferty pracy:

brak ofert

Oferty innych firm:

brak ofert