Twoja przewaga z MatchBeta

Twoja przewaga z MatchBeta! Zrób test i daj się odkryć pracodawcy

Test MatchBeta został opracowany z myślą o osobach młodych, bez doświadczenia. Często takim osobom trudno jest przekonać do siebie potencjalnego pracodawcę, skoro nie mogą pochwalić się konkretnym doświadczeniem w swoim CV. Możesz ułatwić rekruterowi odkrycie Twojego indywidualnego potencjału zawodowego, bazującego na mocnych stronach, które są dla Ciebie naturalne. Właśnie takie naturalne predyspozycje odkryjesz z pomocą testu MatchBeta, który wypełnisz tutaj: https://matchbeta.pl/rozpocznij-matchowanie.

Po co wypełniać test?

Testy psychologiczne są tworzone po to, aby móc ocenić kandydatów do pracy na podstawie ich potencjału. Dzięki temu kandydaci mają wyraźną korzyść – zyskują większą szansę na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Test MatchBeta opisany wyżej pozwoli Ci wyróżnić się, kiedy aplikujesz na staż czy na tzw. stanowisko wstępne do wymarzonego pracodawcy. Test wskaże Ci twoje predyspozycje dotyczące m.in. osobowości, preferowanego środowiska pracy oraz zbada Twoje zainteresowania. Pomoże to nie tylko wyróżnić się podczas rekrutacji, ale także Tobie da wiedzę o sobie, która jest kluczowa, aby łatwiej odnaleźć się na rynku pracy.

Wynik testu możesz ściągnąć w formacie PDF i pokazać pracodawcy!

Po wypełnieniu testu MatchBeta istnieje możliwość pobrania wyniku w estetycznej formie i załączyć do swojej aplikacji do pracodawcy. Może to być Twoja dodatkowa karta przetargowa – pokażesz, że jesteś świadomym uczestnikiem rynku pracy. Pokaże to także, że znasz swoje mocne strony oraz obszary do pracy nad sobą. Budowanie kariery zaczyna się od świadomości swoich pozytywnych cech. Dzięki nim możesz zdobyć swoją pierwszą pracę, a następnie już podczas zdobywania doświadczeń zawodowych, pracować zarówno nad wzmocnieniem tych cech, które już są na przyzwoitym poziomie, a jednocześnie pracować nad słabszymi stronami.

Swój wynik z testu MatchBeta pobierzesz po zalogowaniu się na swoje konto na www.matchbeta.pl (o ile wypełniłeś wcześniej test), po kliknięciu na przycisk „Wyniki MatchBeta” w lewym górnym rogu.